Розробка сайту з CMS «Бітрікс: Управління сайтом»


Хочете підвищити впізнаваність Вашого бренду або продукту? Ми зробимо це для Вас! Створимо адаптивний унікальний дизайн сайту, який підкреслить вашу індивідуальність.

Бізнес працює в Бітрікс24


Чому обирають нас

Обліксофт – золотий партнер компанії Бітрікс24

Впроваджуємо СRМ за 3 дні, проводимо аудит відділу продаж з рекомендаціями

Інтегруємо Бітрікс24 з с додатковими сервісами (API Нова пошта, Viber, FB, Instagram тощо.)

Пропонуємо гнучкі рішення, налаштування телефонії на своїх серверах і технічну підтримку

Інтегруємо Бітрікс 24 із прикладними рішеннями 1С

Інструменти Бітрікс24

Завдання та проекти

Контролюйте своєчасне виконання завдань підлеглими, враховуйте витрати часу та інших ресурсів на їх виконання. Інструмент дозволяє поставити завдання в “один клік”, визначити відповідального та контролювати хід і термін виконання.

Чат і відеодзвінки

Спілкуйтеся з колегами онлайн безкоштовно і без обмежень, обмінюйтесь документами та повідомленнями використовуючи будь-який пристрій: комп'ютер, планшет чи смартфон. Історія листування зберігається в повному обсязі і завжди доступна за зручним пошуком.

Відкриті лінії

Спілкуйтеся з клієнтами через цифрові канали: Facebook, Telegram та месенджери, консультуйте в онлайн-чаті на вашому сайті. Повідомлення, отримані з різних каналів, потрапляють в Бітрікс24 та зберігаються в CRM. Відповідайте клієнтам швидко та якісно.

Документи

Інструмент надає спільний доступ до перегляду і редагування документів онлайн. Особливо це корисно на етапах багатоступінчатого погодження и внесення правок багатьма користувачами. Вся історія змін документа зберігається і, при необхідності, ви завжди зможете відновити попередню версію. В історії також зберігається інформація про те, хто і коли змінив документ.

Структура компанії

Структура компанії як на долоні – просто і зрозуміло. Ви можете самостійно проектувати і редагувати структуру, налаштовувати права доступу до інформації, систему взаємозв'язків. У картці співробітника є вся інформація про нього: фотографія, посада, відділ, підпорядкування, навички, інтереси, номери телефонів, email, день народження. Крім того, є можливість працювати із зовнішніми користувачами — вашими партнерами, клієнтами, підрядниками.

Пошта

Підключайте власний поштовий домен або особисту поштову скриньку і працюйте з поштою. Стежте за новими повідомленнями та перевіряйте пошту без повторної авторизації безпосередньо у вашому Бітрікс24.

Диск

«Бітрікс24.Диск» - це захищений простір для зберігання документів та файлів компанії, доступ до якого можливий з будь-якого пристрою та будь-якого місця, де є Інтернет. До кожного файлу можна налаштувати доступ, спільно працювати над ним з колегами. При цьому вся історія змін документа збережеться у Бітрікс24 і в будь-який час Вам буде доступна його актуальна версія.

Календарі

Електронний календар, сумісний з поштою і планувальником завдань та справ, допоможе ефективно організувати робочий день і налагодити співпрацю в компанії. Ви зможете заздалегідь розпланувати час на виконання завдань, відсіяти менш важливі справи та сконцентруватися на основних. Чим менше ви витрачаєте часу та ресурсів на планування, тим більше ви встигаєте. Календар у «Бітрікс24» — інструмент для управління робочим часом у компанії.

CRM+ Телефонія

Бітрікс24.CRM працює непомітно і формує для Вас єдиний профіль клієнта з історією всіх його звернень з будь-яких джерел. Інструмент дозволяє вести облік потенційних та постійних клієнтів, відстежувати замовлення, комерційні пропозиції та оплати. Бітрікс24.CRM тісно пов’язаний з іншими інструментами, що значно спрощує роботу з клієнтами і процес продажу. Впровадження телефонії дозволить автоматизувати процеси, контролювати дзвінки менеджера та якість його спілкування з клієнтами. А індивідуальне привітання приємно вразить та вирізнить вас серед конкурентів. Сформовані звіти по дзвінкам дадуть вам повну картину роботи кожного співробітника окремо та відділу загалом.

Бізнес-процеси

Переформатуйте одноманітні процедури на підприємстві такі як – оформлення відпусток, погодження рахунків на оплату, заяв та інших документів, створивши бізнес-процеси. Це дозволить заощадити час співробітника на кожному етапі та виключити надмірну бюрократію.

Мобільність

Мобільний застосунок Бітрікс24 дозволить вам працювати з будь-якої точки, де є Інтернет. Спілкуйтеся з колегами в Живій стрічці або по відеозв’язку, керуйте завданнями і працюйте з файлами, отримуйте інформацію з CRM або користуйтеся іншими інструментами з мобільного або планшету.

Соцмережа

Всі переваги спілкування у вашій особистій корпоративній соцмережі компанії. Це єдиний простір для обговорення робочих завдань та соціальних проектів підприємства. Всі співробітники будуть завжди в курсі подій та зможуть оперативно реагувати на нове завдання, обговорення або опитування.

Тарифи по впровадженню Бітрікс24

Базове впровадження Бітрікс 24 Швидкий старт в Online (CRM-маркетинг)

Базове впровадження Бітрікс 24
Швидкий старт в Online (CRM-маркетинг)


...

Впровадження Бітрікс 24
Корпоративний портал: базове налаштування і навчання

...

Базове впровадження Бітрікс 24
Швидкий старт Відділу продажів

Загальні налаштування
Оптимізація карток всіх сутностей CRM (ліда, контакту, угоди) Залишаються тільки необхідні клієнту поля
Налаштування типових фільтрів лідів, угод, справ Типові подання
Налаштування етапів продажів (стадій угод і статусів лідів), додаткових призначених для користувача полів, прав доступу, джерел звернень, навчання імпорту бази клієнтів на вашому прикладі (до 1000 од. ліди або контакти/компанії) Згідно ТЗ клієнта
Інтеграція з корпоративною поштою Підключення пошти співробітників
Підключення хмарної телефонії до СRM Відображення дзвінків в картці клієнта, запис дзвінків, даталізація, звіти
Підключення до CRM соцмереж і месенджерів Налаштування відкритої лінії: FB, Viber, Telegram і ін. При наявності доступів
Створення Landing page на Бітрікс24 з вбудованими CRM-формами і віджетом на сайт для отримання лідів
Навчання роботі з інструментами CRM-маркетингу в Бітрікс24: - створення сегментів (групи контактів за певною ознакою ); - канали взаємодії з клієнтом в CRM (E-mail, sms, персональне пропозицію на одній з основних майданчиків: Facebook) * При наявності пабліку в ФБ і поточного таргетингу А також рекомендації по налаштуванню і роботі з utm-мітками і короткими посиланнями Googl для розміщення оцінки ефективності рекламних кампаній;
Вартість тарифу 14900 грн.

Загальні налаштування
Налаштування організаційної структури: створення відділів,імпорт або запрошення співробітників
Підключення пошти корпоративної та пошти співробітників (до 3 осіб)
Створення робочих груп, проектів, шаблонів регулярних завдань типові представлення
Навчання співробітників основам роботи в порталі:
Загальні налаштування;
Функціонал «Живої стрічки»;
Постановка завдань;
Робота в проектних групах;
Комунікації між співробітниками;
Календар в порталі, синхронізація календарів;
Планування справ;
Робочі звіти;
Десктоп-програма;
Робота з диском;
Пошук завантажених файлівТа інше
Тривалість навчання 3 години(До 5 осіб)
Вартість тарифу 6400 грн.

Загальні налаштування
Оптимізація під клієнта карток всіх сутностей CRM (лід, контакт, компанія угода) Залишаються тільки необхідні клієнту поля
Налаштування типових фільтрів лідів, угод, справ Типові представлення
Налаштування етапів продажів (стадій угод і статусів лідів), додаткових, призначених для користувача полів, прав доступу, джерел звернень, навчання імпорту бази клієнтів на вашому прикладі (до 1000 од. ліди або контакти/компанії) Згідно ТЗ клієнта
Підключення хмарної телефонії до СRM Відображення дзвінків в картці клієнта, запис дзвінків, деталізація, звіти
Підключення віджету зворотного зв'язку Заявки на сайті у вигляді чату, заповненої CRM-форми і відкритої лінії, які потрапляють в якості нових контактів в CRM
Підключення до CRM соцмереж і месенджерів Налаштування відкритої лінії: FB, Viber, Telegram і ін. При наявності доступів
Вартість тарифу 12400 грн.

Можливості Бітрікс24

Тариф Проект

Безкоштовно


Проект+

499 грн./міс.


Команда

2200 грн./міс.


Компанія

4400 грн./міс.


Бізнес-користувачі 12 24 50 необмежено
Бізнес-процесиОблік робочого часуЗвіт робочого часуРобочі звіти керівникуЗібрання та планеркиЗовнішні користувачі (екстранет)

необмежено необмежено

CRM: клієнти та продажі

Автоматизація бізнес-процесівКонвертація між угодами, рахунками, пропозиціямиРозширений пошук дублікатівІсторія всіх змін з можливістю відновленняЖурнал доступу співробітників до даних в CRMПерегляд більше 5000 записів у CRM
Обдзвін за списком клієнтівІнтеграція з 1СРозсилки по базі клієнтівТа інші корисні можливості
Телефонія

Запис всіх дзвінків без обмежень
(більше 100 на місяць)
Одночасний дзвінок на всіх вільних співробітників в черзіОцінка розмови клієнтомВизначення джерела дзвінка за номером телефону
(для CRM)
Голосове меню (IVR)Та інші корисні можливості
Планування та облік робочого часу

Облік робочого часуЗвіти робочого часуТа інші корисні можливості
Автоматизація бізнес-процесів компанії

Універсальні списки

Налаштування

Обмеження доступу за IPПрибрати логотип 24Поставити свій логотип
А також

Відновлення бекапуСвій доменНаші клієнти

Залиште заявку, ми з Вами обов'язково зв'яжемося