ОБЛІКСОФТ впровадження

Наші впровадження

Багатоканальні телефони:

Bootstrap Example

КЛІЄНТ

ТОВ «Полтава-Сад»
http://www.carrot.in.ua/
Компанія заснована - 2000 року, а в 2011 вона вперше заявила про себе на ринку вирощування, переробки і реалізації овочів. Основним продуктом на даний момент є морква. ТОВ «Полтава-Сад» має повний цикл виробництва продукції: від посадки і вирощування моркви до упаковки кінцевого продукту.ПРОБЛЕМА

  • Відсутність постановки та контролю завдань. Компанія втрачала клієнтів через не налагоджену внутрішню комунікацію між співробітниками.
  • Відсутність сучасних каналів зв’язку. Компанія не могла працювати в так званому «online» режимі. Для того щоб знайти та вести комунікацію ( лист, дзвінок, повідомлення у месенджері) з клієнтами менеджерам потрібно було працювати в різних вікнах або програмах.
  • Співробітники ведуть записи за допомогою Excel-таблиць. Номера та база клієнтів, завдання співробітникам, планування дзвінків– все вводиться в ручному режимі до Excel-таблиць та блокнотів.


РІШЕННЯ

Під час процесу впровадження CRM-системи в ТОВ «Полтава-Сад» ми:
  • Налаштували автоматичну постановку завдань та змінення стадій угод після завершення виконання завдань.
  • Зробили комплексне налаштування воронки продажів для різних відділів компанії.
  • Розробили окремий застосунок для завантаження потрібних даних ( про водія, транспортний засіб та температурні показники) та прикріплення цих даних до угоди.
  • Налагодили повну аналітичну звітність по продажам компанії.
  • Провели навчання по роботі в Бітрікс24.РЕЗУЛЬТАТ

Тепер завдяки команді «ОблікСофт» у виробництва ТОВ «Полтава-Сад» збільшилися прибутки та з’явилися нові клієнти.
  

IMG_1508.PNG

IMG_1508.PNG IMG_1508.PNG

IMG_1508.PNG IMG_1508.PNG

IMG_1508.PNG

ВІДГУК КЛІЄНТА 


Геннадій Штеренберг, 
комерційний директор ТОВ  «Полтава-Сад»


     - Звісно, є люди, яким зручніше писати все від руки. Але краще впровадити новітні технології та розвивати бізнес. Весь робочий процес довгий і творчий. Я особисто був ініціатором ідеї перевести виробництво в автоматизацію та контролювати всі процеси. Планую найближчим часом придбати коробкове рішення, адже вона є ефективнішим. Після впровадження Бітрікс24 наше виробництво запрацювало в продуктивному ритмі.

Повернення до списку