Багатоканальні телефони:

Сьогодні відбулася особлива презентація оновленого Бітрікс24. Чому особлива?

Всі новинки доступні вже сьогодні! «Бітрікс24» представив набір інструментів, які допоможуть компаніям зростати в постковідних умовах -

спільна робота з документами, прокачані відеодзвінки, CRM.Доставка, CRM.Оплата через WhatsApp, Смарт-процеси, Проєкти 2.0 та Інтернет-магазин за 2 хвилини. Дивитися презентацію

image_ςφςοξφπςε.png

Бітрікс24. Документи

Геть сторонній застосунки! Тепер онлайн-редактор для спільної роботи з документами тепер всередині Бітрікс24. Документи можна редагувати разом з колегами просто у завданнях, чатах, стрічці новин та під час відеодзвінка. Ви бачите усі коментарі та правки в реальному часі.

Версії документів завжди актуальні та зберігаються у розділі Документи.

Онлайн-редактор підтримує роботу з усіма популярними форматами. Таблиці, презентації та документи відкриваються у слайдері та мають ідеальний вигляд.

Дивитися ролик

bitrix24.docs.jpg

CRM + Інтернет-магазин

Створіть магазин, готовий приймати замовлення, всього за 2 хвилини. З оплатою через ApplePay, GooglePay та сповіщеннями клієнтів через WhatsApp та SMS. 

У картці угоди CRM менеджер бачить шлях вашого клієнта від замовлення до оплати, всі переглянуті ним товари. Може зв’язатися з клієнтом та допомогти обрати товар, оформити доставку. 

Як це працює?

soc_1200x628 (1).png

Проєкти 2.0

Слідкувати за активністю, дедлайном та вчасно реагувати на те що відбувається в проєктах, стало набагато зручніше. 

Керівник проєкту обирає зручний для нього метод управління (список, канбан або діаграму Ганта) та встановлює свій фон, що додає проєкту індивідуальності.

За один клік відбирайте протерміновані або такі проєкти, що потребують уваги. Відкривайте їх у слайдері, вносьте правки, змінюйте терміни, коментуйте процес. 

banner_anons_projects_01_social+email+context_1200x538.png

Смарт-процеси

Автоматизувати робочі місця в компанії тепер можна без залучення програмістів. Налаштовуйте необхідні вам стадії в канбані, створюйте картки з потрібними полями, зв'язуйте свої смарт-процеси з угодами та пропозиціями. Смарт-процеси допоможуть, наприклад, організувати роботу HR-відділу або відділу постачання з їхніми документами, воронками та стадіями. 

Смарт-процеси — це універсальний інструмент, нове слово в автоматизації бізнесу. Ми впевнені, що вони будуть цікаві як великому бізнесу зі складними завданнями, так і невеликим компаніям, що бажають запустити свої нестандартні процеси. 

berlin_collage1_1_2xua_2x_1x.png

Що ще нового?

  • Кількість учасників відеодзвінків збільшилася до 48.

  • Нові Комерційні Пропозиції відкриваються в слайдері і можуть автоматично відправлятися клієнтам по налаштованим вами тригерам.

  • 1C:Бекофісу 2.0 став центром усіх 5 інтеграцій Бітрікс24 з програмою 1С.

  • CRM-форми 2.0 допомагають вам створити форми для різних сценаріїв, з картинками, можливістю броні і прийому оплати.

  • Новий єдиний Каталог товарів.

  • Аналітичні звіти по дзвінках допомагають оцінити ефективність всієї Телефонії і роботу окремих менеджерів.

  • Суперблок в конструкторі сайтів.

  • 90 нових дизайнерських шаблонів Лендінгів для різних сфер бізнесу.


docs_2x_1_2xua_1x.png

Дізнайтеся про всі новинки з презентації нового Бітрікс24.Берлін! А якщо у вас досі немає Бітрікс24, спробуйте — це безкоштовно!Всі новинки доступні вже сьогодні! «Бітрікс24» представив набір інструментів, які допоможуть компаніям зростати в постковідних умовах - спільна робота з документами, прокачані відеодзвінки, CRM.Доставка, CRM.Оплата через WhatsApp, Смарт-процеси, Проєкти 2.0 та Інтернет-магазин за 2 хвилини.

⇐ Повернутися до списку