WEB-студія ОБЛІКСОФТ

Нам довіряють

Нам довіряють створення своїх WEB-сайтів державні установи.
Відомий факт, що талановиті та освічені українці увійшли в п'ятірку світових лідерів у сфері IT-послуг. На фоні таких видатних досягнень WEB-сайти державних структур, у більшості, є застарілими і зовсім непривабливими. Навіть сайти Верховної Ради та Кабінету міністрів потребують оновлення, щоб відповідати їхньому високому статусу і важливій ролі. Дуже приємно бачити оновлений сайт Президента — строгий, функціональний та сучасний. Крига скресла, і ми маємо надію, що Обліксофт надалі буде відігравати в цьому особливу роль.

Розробка сайтів для бюджетних організацій має низку особливостей. Крім зручності та швидкості завантаження, необхідно також безумовно дотримуватись українського законодавства, що висуває і додаткові вимоги. Одна з них — оформляти сайт у кольорах державного прапора. Звичайно, постійно комбінувати жовтий та синій кольори і при цьому не повторюватись — завдання складне, але для нас абсолютно реальне. Кожен сайт розробки Обліксофт індивідуальний і вирізняється поміж інших..

Скільки коштує сайт?

Задати питання

Ім'я

e-mail

Телефон

Ваше запитання


Створення сайтів в українському стилі має великі перспективи, бо наша національна культура і традиції надзвичайно багаті на символи і образи. Ми маємо більш ніж достатньо ресурсів, власних напрацювань та знань, щоб створити поняття “Український WEB- дизайн”. За “Український WEB-дизайн” має платити гривня, а не долар, тому створення сайтів для державних установ — найкращий для цього початок.

Портфоліо