3 березня відбувся бізнес - сніданок для підприємців
3 березня відбувся наш традиційний бізнес - сніданок "Відділ продажів на виробництві" у ресторані Криниця.Три години інтерактивного спілкування у форматі «Питання-відповідь» пройшли як три хвилини. Наш спеціально запрошений гість Віталій Мартиненко розповів як створити системний відділ продажів виробничого підприємства або покращити його роботу, а наш технічний директор Дмитро Криворучко поділився успішними кейсами впровадження CRM системи.
![88082025_519421108999204_6708808344498339840_n.jpg 88082025_519421108999204_6708808344498339840_n.jpg](/upload/resize_cache/iblock/ec2/1120_1120_1/ec2b71cf790a35599e428d5746685ced.jpg)
![88177393_867745043650193_1445636874587602944_n.jpg 88177393_867745043650193_1445636874587602944_n.jpg](/upload/iblock/8ce/8ce4a0387fde04904ae1a3f4eb57a4b5.jpg)
![88180741_1112656299069671_1440707059585646592_n.jpg 88180741_1112656299069671_1440707059585646592_n.jpg](/upload/iblock/e0b/e0b5137b0738f8f6727e0e56372c9c4b.jpg)
![88434852_818240351986397_3073199935244468224_n.jpg 88434852_818240351986397_3073199935244468224_n.jpg](/upload/iblock/de2/de2adf661c541fa95dd61d9549a36ea7.jpg)
![89152416_223458112384256_2281790848758710272_n.jpg 89152416_223458112384256_2281790848758710272_n.jpg](/upload/iblock/f61/f619d46c311797533ff46803d89e143b.jpg)