Програми


Багатоканальні телефони:

ІС-ПРО

Система ІС-ПРО (далі система) підтримує стандарт MRP II - один з найпоширеніших методів управління виробництвом, що використовується у світовій практиці. Стандарт MRPII - це сукупність правил, моделей і процедур управління, що забезпечує поліпшення показників економічної діяльності підприємств, в яких інтегровані всі основні процеси - поставка, планування, виробництво, продажу, контроль за матеріальними і фінансовими ресурсами і т.д.

ИС-ПРО

M.E.Doc

Комп'ютерна програма «M.E.Doc» (My Electronic Document) - це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності, незалежно від системи оподаткування.

программа отчетности и документооборота медок

ESET

Абревіатура ESET утворена з чотирьох слів - «Essential Security against Evolving Threats», що в перекладі означає «Ефективний Захист від Загроз, що Еволюціонують». Така назва пов'язана з унікальними технологічними особливостями продуктів. Компанія ESET стала першим виробником антивірусного програмного забезпечення, що почав використовувати проактивні методи у виявленні нових, раніше невідомих загроз. Всі продукти ESET розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense®, яка поєднує в собі різні методи виявлення загроз - активну і пасивну евристику, родовий аналіз і сигнатурний метод. Комбінація цих алгоритмів дозволяє успішно виявляти та зупиняти нові зразки загроз, а головне - їх подальші мутації. Використання даної технології дозволяє ESET з року в рік зберігати статус лідера в області розробок антивірусного програмного забезпечення.

ESET

ЦСК

Електронний цифровий підпис використовується юридичними та фізичними особами як аналог власноручного підпису, що надає електронному документу юридичної сили. Це стало можливим з 1 січня 2004 року, коли набрав чинності прийнятий Верховною Радою України Закон «Про електронний цифровий підпис».

УСЦ